český výrobce krbových a kachlových kamen
  • gmpinterierblack.jpg
  • grand-max-plus_antr_cpv2.jpg
  • grand-max-plus_antr_vymenik.jpg
  • grandmaxplus_bez_klicka_cerne.jpg
  • grandmaxplus_bez_komora_11.jpg

Haas+Sohn Grand Max Plus 11 s výměníkem černý plech + béžová dlažba

Dostupnost : : Nelze objednat .

Krbová kamna Haas+Sohn Grand Max Plus 11 s výměníkem v provedení černý plech + béžová dlažba, zlaté kování mají výkon regulovatelný v rozmezí 3.5 – 15 kW, přičemž maximálně 11.3 kW lze do teplovodního výměníku. Vodní obsah výměníku je 29,5l.Maximální přetlak 0.3 MPa, optimální tepelný spád: 75 – 60°C. Kamna jsou schopna vytopit prostor do objemu 270 m3. Spotřeba při maximálním výkonu je 4.1 kg/hod suchého dřeva.Minimální tah komína 12Pa.

Kamna Grand Max Plus 11 s výměníkem mají přívod externího vzduchu, přívod terciálního vzduchu ( terciální spalování), automatickou regulaci primárního vzduchu a přípravu pro vložení vychlazovací smyčky. Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo nehořlavým materiálem, rošt je litinový. Popelník je pod roštem, přístupný po otevření dvířek. Béžovou dlažbu je možno svépomocí vyměnit za jakoukoli jinou.

V případě potřeby je možno teplovodní výměník odejmout, nahradit zaslepovací sadou a kamna provozovat bez výměníku.

Rozměry topeniště jsou: hloubka: 36 cm, šířka: 44 cm a výška: 32 cm. Technické parametry : účinnost 82.3%, koncentrace CO při ref. obsahu O2: 0.5%, teplota spalin na výstupu 273°C, hmotnostní tok spalin 11.8 g/s.

Dlažbu je možno svépomocí vyměnit za jakoukoli jinou. Doporučujeme vytisknout technický list, kde jsou rozepsány výkony pro jednotlivá paliva.V těchto krbových kamnech lze spalovat i ekobrikety a uhelné brikety.

doprava zdarma
29 990
29 090 Kč
Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč

Na dobírku

Kamna lze zaslat také na dobírku

14 dní na vrácení

Máte 14 dní na vrácení zboží

Každý pracovní den

otevřeno od 8:00 do 15:30