český výrobce krbových a kachlových kamen

Právní doložka

Tyto stránky byly vytvořeny výlučně s cílem informovat uživatele o výrobcích a službách firmy HAAS+SOHN RUKOV s.r.o. Provozovatel webu www.haas-sohn-kamna.cz není výrobcem, ale pouze prodejcem výrobků uvedené firmy. Jakékoliv obchodní využití uvedených dat je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele vyloučeno. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze obecného charakteru.

Odpovědnost

Provozovatel webu upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti a mohou být z důvodu technického vývoje aktualizovány bez předchozího upozornění. Provozovatel webu haas-sohn-kamna.cz může kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty uvedené na svých stránkách.

Provozovatel webu nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jeho webových stránek, včetně ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod. Informace uvedené na webových stránkách nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel.

Autorská práva

Prezentace a obsah těchto stránek vytvářejí celek chráněný platnými zákony o intelektuálním vlastnictví, jehož majitelem je firma HAAS+SOHN Rukov s.r.o. Jakákoliv reprodukce a/nebo prezentace jeho obsahu, částečná nebo celková, nemůže být provedena bez předchozího písemného souhlasu majitele.

Veškeré texty, fotografie, ilustrace, ikony, i základní údaje jsou výlučným vlastnictvím firmy HAAS+SOHN Rukov s.r.o. a jako dílo jsou chráněny autorským zákonem.

Veškerá práva k autorskému dílu jsou vyhrazena. Jeho reprodukce i jakýkoli jiný způsob užití jsou zakázány, s výjimkou případů, kdy bylo uděleno výslovné svolení.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč

Na dobírku

Kamna lze zaslat také na dobírku

14 dní na vrácení

Máte 14 dní na vrácení zboží

Každý pracovní den

otevřeno od 8:00 do 15:30