Právní doložka

0 Kč s DPH

Právní doložka

Tyto stránky byly vytvořeny výlučně s cílem informovat uživatele o výrobcích a službách firmy HAAS+SOHN RUKOV s.r.o. Provozovatel webu www.haas-sohn-kamna.cz není výrobcem, ale pouze prodejcem výrobků uvedené firmy. Jakékoliv obchodní využití uvedených dat je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele vyloučeno. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze obecného charakteru.

Odpovědnost

Provozovatel webu upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti a mohou být z důvodu technického vývoje aktualizovány bez předchozího upozornění. Provozovatel webu haas-sohn-kamna.cz může kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty uvedené na svých stránkách.

Provozovatel webu nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jeho webových stránek, včetně ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod. Informace uvedené na webových stránkách nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel.

Autorská práva

Prezentace a obsah těchto stránek vytvářejí celek chráněný platnými zákony o intelektuálním vlastnictví, jehož majitelem je firma HAAS+SOHN Rukov s.r.o. Jakákoliv reprodukce a/nebo prezentace jeho obsahu, částečná nebo celková, nemůže být provedena bez předchozího písemného souhlasu majitele.

Veškeré texty, fotografie, ilustrace, ikony, i základní údaje jsou výlučným vlastnictvím firmy HAAS+SOHN Rukov s.r.o. a jako dílo jsou chráněny autorským zákonem.

Veškerá práva k autorskému dílu jsou vyhrazena. Jeho reprodukce i jakýkoli jiný způsob užití jsou zakázány, s výjimkou případů, kdy bylo uděleno výslovné svolení.

Krbová kamna HAAS+SOHN Salerno – výkon 2–4 kW.

Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., jeden z nejvýznamnějších výrobců krbových kamen na českém trhu, přináší díky… více zde

Nová kompaktní krbová sestava HAAS+SOHN Pinus

Pro letošní sezónu 2013/2014 připravila firma HAAS+SOHN Rukov s.r.o. pro své zákazníky novou krbovou sestavu… více zde

Copyright © 2009-2018 Petr Vávra, Vítězslav Kolek | Všechna práva vyhrazena. PRÁVNÍ DOLOŽKA
Provozovna: Oprechtice 58, 739 21, Paskov | tel.:+420 774 452 662 | email: info@haas-sohn-kamna.cz
Provozujeme také: Krbova kamna com , Abx kamna CZ , Více o naší firmě » | o HAAS+SOHN » | Než objednáte »